Aktualności


Zaproszenie na Konferencję EWIC

 

Szanowni Państwo,

W imieniu komitetu organizacyjnego X East-West Immunogenetic Conference mam zaszczyt serdecznie zaprosić Członków i Sympatyków Polskiego Towarzystwa Immunogenetycznego do udziału w tym naukowym wydarzeniu. Dziesiąta jubileuszowa konferencja jest organizowana przez Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu i Polskie Towarzystwo Immunogenetyczne przy współudziale European Federation for Immunogenetics. Konferencja odbędzie się we Wrocławiu w dniach 21-23 kwietnia 2016 roku. W tym corocznym wydarzeniu wezmą udział zarówno naukowcy jak i klinicyści - specjaliści z dziedzin immunogenetyki, farmakogenetyki, genetyki i transplantologii z kilkunastu krajów Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej. Mam nadzieję, że nie zabraknie tam również Państwa. Zachęcamy wszystkich Członków PTIg do podzielenia się z uczestnikami tego międzynarodowego spotkania wynikami swoich najnowszych badań i osiągnięć. Szczegóły dotyczące Konferencji znajdziecie Państwo na stronie https://ewic2016wroclaw.e-science.pl/


Do zobaczenia we Wrocławiu

Dr hab. Lidia Karabon prof. PAN

Prezes Polskiego Towarzystwa Immunogenetycznego

Summernote image
Zaproszenie na Konferencję poświęconą prezentacji bazy danych immunogenetycznych polskiej populacji MultiGenBank


Szanowni Państwo

Członkowie i Sympatycy Polskiego Towarzystwa Immunogetycznego,


W imieniu Polskiego Towarzystwa Immunogenetycznego współorganizatora konferencji poświęconej prezentacji bazy danych immunogenetycznych polskiej populacji - MultiGenBank, zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w tym spotkaniu. Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2015 roku w Auli Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu. Celem konferencji jest prezentacja zasobów, sposobu działania i możliwości platformy MultiGenBank, powstałej w wyniku realizacji projektu „Utworzenie bazy danych immunogenetycznych polskiej populacji – MultiGenBank”. Szczegółowy program konferencji znajduje się w załączniku. Natomiast informacje o projekcie prezentowane są w komunikacie zamieszczonym na stronie PTIg.

Korzystając z możliwości spotkania, uprzejmie informuję, że w dniu konferencji odbędzie się również zebranie członków naszego Towarzystwa w Auli Instytutu po zakończeniu konferencji.  


Dr hab. Lidia Karabon prof. PAN

Prezes Polskiego Towarzystwa Immunogenetycznego


Summernote image


MultiGenBank


Summernote image